browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Evden Eve Nakliyat sektöründe firmamızın temel amacı müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve müşterileri tarafından saygı ile anılan kurumsal bir firma olabilmektir. Yaklaşık 29 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan firmamız Detaş Gebze Evden Eve Nakliyat, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Evden eve nakliye sektöründe işini tamamen güven, kalite ve tecrübe ile gereken ciddiyet, hassasiyet, sürat ve emniyeti eksiksiz yerine getirerek yürütmektedir. Bu sektördeki geçmişimize dayanarak evden eve nakliyat sektörünün güven ve tecrübe gerektirdiğini belirtiyoruz. Bu nedenle 29 yıla dayanan tecrübemiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti gerekli araçlarımız ve iş ciddiyetine sahip personelimizle gerçekleştiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’ nin en iyilerinden olmak , Kalitemizi ve Profesyonelliğimizi korumak, Hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak ve çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek. Kısaca;
Geçmişimiz, Bugünümüz,Geleceğimiz olan Türkiye’yi Daha Yukarı Taşımak için; Taşımak

Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilirbir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.

* Nakliyat sigortası yapmak
* Marangoz hizmeti ile kusursuz demonte ve monte işlemleri
* İşini iyi bilen konusunda deneyimli eleman yetiştirmek.
* Memnuniyet garantisi vermek.
* Müşterilerimize memnuniyet sağlayacak sistemle evden eve taşımacılık yapmak

Kalite Politikamız

Detaş Gebze Evden Eve Nakliyat olarak ekip ruhu ile çalışan, tüm müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlayan nakliye hizmetlerinde güvenilir, kurumsallaşmış bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Bu hedefe ulaşmak için;
Müşteri Beklenti ve Gereksinimlerini çok iyi bilmek ve bunun için en etkin ve yaratıcı çözümleri en uygun maliyetle ve hızlı bir şekilde sunabilmek,
Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlayacak iletişim ortamını sağlamak
Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını,çalışanların gelişimi için gerekli eğitim ve altyapı desteği ile sürekli geliştirmek,
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetler sunmak.
Sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin iş verimlerini maksimum seviyeye çıkarmak.
Öneri ve eleştirilere açık olmak.
Ürün ve hizmetlerimizde standartlara uygunluğu gerçekleştirmek.
Kalitede sürekliliği sağlayarak çıtayı sürekli yükseltmek.
Kadromuzu sürekli eğitip geliştirmek.
Yeni fikirler geliştirmek.
Satış sonrası desteği, aksatmadan etkili bir şekilde kullanmak.

DETAŞ GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT personelinin başlıca görevi olacaktır.

PERSONELİMİZ

Evden Eve Nakliyat Personeli

Ne yazık ki, çoğu evden eve nakliyat firması evinizin taşınmasını, taşınacak eşya gibi görmektedir. Detaş Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz. Bu nedenle taşınma esnasında ve taşınmanızın her aşamasında Müşteri Temsilciniz ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınız taşınırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.
# Firmamız yıllardır Taşımacılık ile başladığı faaliyetlerine evden eve nakliyat ve depolama faaliyetlerini ekleyerek devam etmiştir.
# Evden eve nakliyat konusunda Türkiye ‘de diğer firmalar arasında en modern ve en çağdaş hizmeti vermekteyiz.
# Çok yakında Uluslararası parsiyel taşımacılık ve Kargo taşımacılığını da taşımacılık faaliyetlerimiz arasına ekleyerek ilerlemeye devam edeceğiz.
# Sizde Detaş Nakliyat ayrıcalığını yaşamak için bizi seçin …!

Tüm hizmetlerimiz, son model araçlarla, uzman ve dinamik genç kadrosuyla, güler yüzlü ve tecrübeli firma yöneticilerimizle uygulanmakta olup, sektörde zirveye ulaşmak için sürekli yenilenme çabası içinde devam edecektir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir