browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Araçlarımız

ARAÇLARIMIZ

Nakliyat esnasında dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ta taşıma sırasında kullanılan araçların seçimidir. Bu nedenle araçların tam anlamıyla kapalı kasa olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde eşyalarınızın kirlenme ve zedelenme ihtimali çok yüksektir.

Gün geçtikçe profesyonelleşen evden eve nakliyat firmamız, nakliyat işlerinde kapalı çelik kasa araçlarla hizmet vermektedir. Bu araçlarımızda kasa içleri halıflex olup, araçlarımız, eşyaya gelebilecek zararları ve kirlenmeyi bertaraf etmektedir. Kasa içinde bulunan ip veya halat geçirme aparatları sayesinde eşyanızın hareket etme şansı ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede kaliteli ambalaj ve paketleme yapılan eşyalarınız araç içerisinde hasar görmemektedir.

Bekar ev eşyaları kamyonet, yeni evli çiftlerin eşyası orta boy kamyon, normal ve biraz daha kalabalık eşya grupları ise büyük boy kamyonlar ile taşınmaktadır. Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı, her taşımadan önce ve sonra kamyonlarımızda dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır.

Araç Filomuz

nakliyat-araclarimiz-2 nakliyat-araclarimiz-1 nakliyat-araclarimiz-3


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir